אודות

אודות

"כשאדם באמת רוצה משהו, היקום
כולו נחלץ לעזרתו כדי שיגשים את
חלומו" (פאולו קואלו, האלכימאי)

"כשאדם באמת רוצה משהו, היקום כולו נחלץ לעזרתו כדי שיגשים את חלומו" (פאולו קואלו, האלכימאי)

כשקראתי את המשפט הזה לראשונה הרגשתי שמצאתי את הניסוח המדויק לסיפור ההצלחה בחיים שלי. לאורך כל חיי הרגשתי שיש יד מכוונת שעוזרת לי לקבל ולהשיג את כל מה שאני רוצה וחולם עליו. ומילדות תמיד היו לי חלומות גדולים שאותם הגשמתי בזכות הישגים מקצועיים ולימודים שמסבים לי אושר וסיפוק.

תקראו לזה אלוקים (אני מאמין באלוקים), כוח עליון, היקום, הקוסמוס, הטבע או מה שזה לא יהיה. מניסיוני למדתי שברגע שרוצים משהו באמת יש כוח עליון מכוון שעוזר לקבל בדיוק את מה שרוצים. וזה לא משנה אם מדובר בהצלחה בלימודים, בקבלה למשרת החלומות או בהצלחה בעסקים והתעשרות. אפשר לקבל כל דבר.

אבל צריך להבין כיצד לעשות את זה. יש דרך ספציפית שבאמצעותה מתחברים לכוח העליון שמעניק את השפע וגורם לכך שכל חלום, רצון ומשאלה יתגשמו. הדרך הזו היא דרך טובה שיוצרת חיים טובים ומאושרים בזכות עצמה. חיים של אושר ונחת לעצמי ולסביבה שלי. חיים של מימוש האני שלי בעוצמה.

את הדרך הזו אני מלמד כל מי שחפץ בשינוי משמעותי בחייו. ב-14 השנים האחרונות אני עוזר לאנשים, לבני נוער ולצעירים להגדיר במדויק את החלום שלהם ולפעול למען הגשמתו. כיום אני עושה זאת באמצעות ליווי אישי, הרצאות, סדנאות וקורסים שעוזרים לכל מי שרוצה לממש את ייעודו בחיים בעוצמה. העוצמה שטמונה בתוך כל אדם ושהיא המפתח להצלחה.

אני מזמין אותך להתקשר אליי (ואם אני באמצע הרצאה ולא פנוי לשיחה אז תמיד אפשר לכתוב לי ואני אחזור) ובכך להעניק לעצמך שער חדש ומרגש לחיים שבאמת מגיע לך לחיות. חיים של אהבה, אושר, עושר והגשמת חלומות. שער לחיים בעוצמה.

חיים משרקי קדם תכנים תמונת תדמית

מנטור, מרצה ומנחה תוכניות העצמה

קצת עלי

בתיכון המורה שלי לפיזיקה אמר שאני מקרה אבוד. שבוע לאחר מכן בפגישה עם היועצת והמחנכת שלושתם היו בתמימות דעים לגבי זה. שלא משנה מה ינסו לעשות איתי אני מקרה אבוד.
לא בקטע רע. הם פשוט אמרו את מה שהם ראו באותו הזמן: ילד חולמני עם בעיות רגשיות שלא מצליח להתרכז בלימודים והדבר היחיד שהוא מתמיד בו זה ירידה בגרף הציונים.

וזו הייתה הפתעה שכן ביסודי אובחנתי כמחונן עם יכולות גבוהות ומתקדמות. (לא שהבנתי מה זה כי בתור ילד ידעתי רק שאני אוהב מאוד לקרוא ספרים ולעזור לחברים שלי בלימודים). ובחטיבת הביניים השתתפתי במסלול ייחודי אקדמי שמטרתו לסיים בגרות 5 יח"ל מתמטיקה כבר בכיתה י'. ולכן כשהגעתי לתיכון שובצתי בכיתה מדעית עם מסלול להנדסאי יג'-יד'. אבל אז הפכתי להיות מקרה אבוד. וכך גם סיימתי את התיכון עם בקושי תעודת בגרות.

וזה היה לי קשה מאוד. חשתי תסכול איום וכעסתי על עצמי שאני לא מצליח כמו כולם ולא הבנתי למה זה קורה לי. כאב לי נורא שכולם סביבי התאכזבו ממני ואמרו שאני פוטנציאל לא ממומש. רציתי מאוד לשנות את זה אבל לא ידעתי מה צריך לעשות.

התחושות האלו ליוו אותי אל תוך השירות הצבאי – ושם הבנתי את השיטה. שם הבנתי מה היו הטעויות שלי ושם הבנתי את הדרך הנכונה להתמודד מול קשיים ומשברים. וברגע שהבנתי את השיטה יצאתי לדרך חדשה ועתירת הישגים שבה מימשתי כל חלום ומשאלה שהיו לי בהצלחה גדולה. ומאז אני:

אני חיים משרקי, בן 36, גדלתי בשכונת דורה בנתניה ומתוך הסיפור האישי שלי ועם הניסיון רב השנים שלי החלטתי להקדיש את החיים שלי לעזור לכל אדם באשר הוא לממש את העוצמה שבתוכו ולהוביל אותו להשגת הייעוד שלו בחיים. יש שיקראו לזה שליחות, אבל אני קורא לזה התחייבות.

כי אם אני עשיתי את זה – כל אחד יכול!

שיתוף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

שיתוף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter