לומדים בעוצמה

לומדים בעוצמה

בתיכון הייתי תלמיד גרוע ואף אחד לא הצליח להבין למה. הייתי במגמה הנחשבת ביותר בבית הספר ובכל זאת עשרות מורים, רכזים ויועצות שגויסו לעניין לא הצליחו להבין איך תלמיד שהיה מוביל בציונים ביסודי ובחטיבה התדרדר עד לשפל המדרגה. ולא הייתי היחיד – פשוט הייתי הדוגמא הבולטת ביותר – וכמוני היו עוד עשרות תלמידים שחוו ירידה חדה בלימודים בתיכון.

ואני הבנתי למה. אבל זה קרה כשכבר הייתי בצבא. ולאחר שהבנתי למה התחלתי לפרוץ קדימה. ובחיי הבוגרים חזרתי להיות התלמיד המצטיין משנות הלימודים המוקדמות ולאחר השחרור מצה"ל המשכתי לקצור הצלחות עם הישגים מקצועיים מרשימים ושני תארים באוניברסיטת תל אביב.

מכירים את התלמידים הטובים שלא מצליחים?
אותם אלו שרואים עליהם שהם מפוצצים בפוטנציאל אדיר אבל משום מה הם לא מביאים אותו לידי ביטוי?
אלו שיש להם בעיות משמעת תכופות וכבר לא יודעים מה לעשות איתם?
אני מכיר, הייתי בדיוק כזה ולימדתי מאות כאלו בחמש השנים שלימדתי במכינה של אוניברסיטת ת"א. כי זו השליחות שלי בחיים. לקחת את התלמידים וללמד אותם כיצד להצליח ולהשיג כל מה שהם ירצו, בלימודים ובחיים. הם רק צריכים ללמוד בעוצמה.

את הכלים וטכניקות שלומדים בשיטה ללמוד בעוצמה פיתחתי ב-14 השנים האחרונות במהלכן לימדתי את כל שכבות הגיל במדינת ישראל. החל בטרום כיתה א' ועד לסטודנטים באוניברסיטה. בקורס לומדים על פתרון בעיות, אומץ וחתירה למטרה לצד התמודדות עם הדחיה והכישלונות שבדרך. השיטה מתמקדת בחמישה מדדים אישיים שאותם היא מעצבת ומשדרגת לרמה הגבוהה ביותר. וזו הרמה שבה כל תלמיד מבין שהוא יכול להשיג הכול – הוא רק צריך לעשות.

המדדים הם: ביטחון עצמי, מסוגלות עצמית, חשיבה יצירתית, יכולת התמדה ומנהיגות אישית וחברתית.

בתחילת הקורס ובסיומו ממלאים התלמידים שאלון אמפירי שבוחן בדיוק את חמשת המדדים הללו כך שניתן לראות את התוצאות הלכה למעשה. אבל השאלון הוא רק הכלי הראשון כי את התוצאות המרשימות רואים כבר מהתחלה ולאורך התוכנית ולכל שנת הלימודים.

כי אם אני עשיתי את זה – כל אחד יכול!

בתי ספר, מרכזי נוער ומוסדות לימוד שמעוניינים לשמוע עוד על התוכנית מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר פרטים ואנו ניצור קשר.

שיתוף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

שיתוף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter